preskoči na sadržaj

Osnovna škola Antuna Mihanovića Osijek

Login

 

Anketa
Bavite li se sportom?





Česta pitanja
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Kalendar
« Srpanj 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji

VIJESTI
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Raspored za razgovor s učiteljima
Autor: Iva Tucaković, 14. 10. 2019.

Poštovani roditelji,

u prilogu možete pronaći raspored za razgovor s učiteljima.

Popodnevni termini razgovora s učiteljima predviđeni su uz prethodnu najavu i dogovor.


R.br.

Ime i prezime učitelja

Dan i sat

1.

Helena Pejić Jukić

srijeda 3.sat, 1. utorak u mj. 17:00 h

2.

Sanja Vujčić

četvrtak 3.sat, 1. utorak u mj. 17:30 – 18:30 h

3.

Silvana V. Grünbaum

srijeda 3.sat, 1.utorak u mj. 17:00 h

4.

Marija Vučak

utorak 2.sat, 1.utorak u mj. 17:00 – 18:00 h

5.

Mihaela Babić

ponedjeljak 3.sat, 1.utorak u mj. 17:00-18:00 h

6.

Vanda Bukvić

ponedjeljak 3.sat, 1.utorak u mj. 17'30-18'30 h

7.

Jadranka Čarapović

četvrtak 4.sat, 1.utorak u mj. 17:00-18:00 h

8.

Katica Jurić (Dijana Juren)

četvrtak 2.sat, 1.utorak u mj. 17:30-18:30 h

9.

Mirna Dvojak

četvrtak 2.sat, 1.utorak u mj. 17:00-18:00 h

10.

Ružica Papić

srijeda  6. sat (12:25)

11.

Marina Vukić  Vdoviak

ponedjeljak 2.sat, 1.utorak u mjesecu od 18.00 h

12.

Inge Bilić

utorak 3.sat (9:50)

13.

Jasna Slivac

petak 3. sat (9:50)

14.

Nikolina Novaković

četvrtak 4. sat, 2. utorak u mj. 17.45 h

15.

Marija Bilokapić

utorak 4.sat, 1. srijeda u mj. 17:00 h

16.

Krešimir Kojundžić

srijeda 7.sat

17.

Maja Omerović (Marijana Žaper)

ponedjeljak 4.sat,

utorak  16:30 uz najavu

18.

Jasenka Vincetić

srijeda 2.sat, 1. srijeda u mj. 17:00 h

19.

Suzana Prnjat

ponedjeljak 6.sat, popodne po dogovoru

20.

Roko Idžojtić

petak 2.sat (8:55)

21.

Vesna Lerinc

srijeda 5.sat

22.

Dubravka Perković

srijeda 6. sat, popodne po dogovoru

23.

Snježana Fuis

četvrtak 3.sat, 1. srijeda u mj. 16:30-17:30h

24.

Mario Cvek

utorak 12:20

24.

Tomislav Kralj

četvrtak 13:15

25.

Bruno Šimić

ponedjeljak 2. sat, utorak 15 h

26.

Vesna Lončar

utorak, 17:00

27.

Martina Vukomanović

srijeda, 5. sat





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju